morze

opony
 

Białgard - noclegi, ogłszenia

   Strona główna   Rejestracja   Dodaj ogłszenie
Kategorie:   Pensjonaty   Pokoje   Apartamenty   Domki   Kupię   Sprzedam   Zamienię   Inne
Ogłoszenie

« Poprzednie

Następne »

Piaskowiec kamień ogrodowy murowy hydrotechniczny

Opis:


Nasza firma stanowi dumny polski producent, specjalizujący się w wytwarzaniu i dostarczaniu wysokiej jakości materiałów kamieniarskich. W naszej ofercie znajduje się kamień elewacyjny, kamień hydrotechniczny, a także kompleksowe obudowy kominkowe i gotowe kominki, wszystko to z wykorzystaniem własnych surowców skalnych. Nasze unikalne złóż piaskowca kolorowego nadają naszym produktom wyjątkową kolorystykę, docenianą zarówno w kraju, jak i poza jego granicami- jest to w 100 % piaskowiec polski.

Kopalnia kamienia Chełmska Góra II to jedno z naszych złóż, będące własnością zakładu PPU Pawlik zlokalizowanego w Grabowie, niedaleko Granic, na skraju województwa łódzkiego przy granicy z województwem świętokrzyskim. Posiadamy obecnie pięć kopalni, gdzie wydobywamy polski piaskowiec z ery albu, wykorzystując wyłącznie metody bez użycia środków wybuchowych. Proces ten obejmuje wykorzystanie koparek gąsienicowych i kołowych wyburzeniowych, wyposażonych w specjalistyczny osprzęt do precyzyjnego odspajania lub skruszenia calizny złoża piaskowca występującego tam w stanie rodzimym. Dodatkowo, wspomagamy wydobycie maszynowe poprzez ręczne wiercenie za pomocą wiertarek pneumatycznych. Po użyciu wiertarek pneumatycznych, stosujemy kliny trójdzielne lub wywiercone otwory, zalewając je proszkiem rozprężnym z wodą, co umożliwia odspajanie większych bloków skalnych lub tworzenie tzw. spodów roboczych, prowadzących do najbardziej ekonomicznego wydobycia, przy jednoczesnej segregacji jakościowej pozyskanego surowca skalnego.

Wydobyty kamień naturalny przechodzi proces przerobu w naszym zakładzie kamieniarskim, położonym w malowniczej wiosce Grabowie. Oferujemy różnorodne produkty, takie jak kamień murowy , kamień hydrotechniczny w zakresie 100-300, obudowy kominkowe, a także pospółkę drogową powstającą przy wydobyciu bloków skalnych i kamienia murowego. Jako firma z pełnym zaangażowaniem w proces kamieniarski, dostarczamy produkty spełniające najwyższe standardy estetyczne i jakościowe.

Informacje o ogłoszeniodawcy:

Ogłoszenie dodane przez: Płyty na elewacje
E-Mail: Kontakt z ogłoszeniodawcą

Szczegóły ogłoszenia

Numer ogłoszenia: 2043
Dodane: 2023.11.19
Ogłoszenia tej kategorii Ogłoszenia tego użytkownika Kontakt z ogłoszeniodawcą Powiadom przyjaciela Drukuj
Szukaj